Biblia z pohľadu kacíra 2

Autor: Miroslav Mikula | 23.2.2016 o 4:41 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  113x

Je to iba môj pohľad na časti biblie a zároveň dnešnú situáciu. Tvárime sa ako Bohovia, v skutočnosti veda predbehla našu morálku.

Komu slúžime ?

          Pri vzbure proti Nebeskému otcovi ma podporovali moji verní. Je to blažený pocit, keď ste si vedomí, že máte priateľov, o ktorých sa môžete oprieť. Ale keď som dostal svoje kráľovstvo, zistil som, že to neboli moji priatelia. Boli to tí, ktorí boli ako ja. Pod priateľstvom sa skrývala túžba po moci. A tak sme si kráľovstvo rozdelili na menšie kráľovstva. Budovali sme ich podľa svojich predstáv. Nestačilo nám to a chceli sme vládnuť aj tým druhým. A tak rozumom vytvorené veľdiela ostali ako pamätníky prázdnoty – ničoty. Pamätníky, na ktoré vaša generácia pozerá, ako na mrakodrap pozerá človek žijúci v pralese. Svoje vedomie sme využili na budovanie vznešenosti, ktorá v skutočnosti bola chladom bez lásky, pokory.

          Dnes ste tam, kde sme boli my. Zem je živý tvor, ktorý formuje vedomie jej obyvateľov. Jej obyvatelia ju nemôžu zničiť. Hovorí sa, že ničíme planétu Zem. V skutočnosti človek ničí seba a Zem je taká, aká bola. Môže na nej v danom okamihu vybuchnúť celý arzenál atómových bômb a jadrových elektrárni, ale Zem tu ostane. Iba ľudstvo tým utrpí. Ničením prírody, kynožením zvierat a úrodných polí, ničením ovzdušia, neničíte Zem. Uberáte priestor Sebe. Vedomie človeka, ako jedinca siaha až do doby jeho vzniku, preto má niekedy sny, v ktorých jasne vidí postavy a miesta, ktoré v tomto živote nevidel. Nie je to reinkarnácia, je to posuv vedomia. Ak si spomenie vedomie na katastrofy z čias vojny bohov, uteká a nemôže utiecť, padá do priepasti... Vo podvedomí je zabudovaný akýsi strach z pohromy, ale v živote ten strach prevyšuje naša pohodlnosť.

          Žijete v mylnej predstave mieru, demokracie, slobody a nevnímate, že žijete v totalite, ktorá pomaly, ale iste smeruje k tretej svetovej vojne. Názvy ako Slovensko, Čechy, Nemecko, Francúzsko... sú v skutočnosti USA. USA sú otrokárskou spoločnosťou, slúžiacou určitej skupine na nadvládu nad ľudstvom. Demokraciu a mier prinášate pomocou atómových bômb v Hirošime a Nagasaki, bombardovaním civilného obyvateľstva v Drážďanoch, vo Vietname, v Srbsku, Iraku, Afganistane... Rozvrátili ste Lýbiu, teraz nastoľujete demokraciu v Sýrii. Všade bojujete proti diktátorom. S podporou krvilačných diktátorov, ktorí vládnu v Turecku, Saudskej Arábii, s tichým súhlasom Vášho ,,Svätého Otca,,... Pred začatím rozvratu Sýrie zo strany USA si nepočul hlasy o zverstvách v Sýrii. Až kým ste vy – USA (aj so svojimi satelitmi vrátane Slovenska) nezačali pod rúškom Islamského štátu vraždiť a plieniť túto krajinu. ČSR, bola vytvorená v skutočnosti ako klin medzi západnou Európou a Rusmi. Znakom bol aj modrý klin medzi bielym a červeným pásom. Bola to akási nárazníková zóna. Biely, modrý a červený pás majú aj vlajky Ruska, Slovinska, Srbska. Sú to niektoré so Slovanských štátov. Sú tu však aj Poliaci, Maďari, Rakúšania, Nemci, Ukrajinci, Bielorusi... Je to Európa a západná Ázia. Tieto štáty ak žijú v spoločnej harmónii, predstavujú silu. Ak sa nechcú podieľať na programe nového svetového otrokárskeho poriadku, je nutné ich rozdrobiť. Dnes funkciu ČSR prebrala Ukrajina. Ona je tým klinom, ktorý pomáha ovládnuť USA za pomoci svojich súkromných európskych vlád a súkromných totalitných inštitúcii ako EÚ a NATO obyvateľstvo Európy. Dnes hľadáte vinníka, ktorý v šesťdesiatom ôsmom pozval na územie Československa vojská ZSSR. Ale ZSSR tu vtrhli so strachu straty nárazníkovej zóny. Oni nepotrebovali pozvanie. Ty to odsudzuješ. Ale dnes ti nevadí, že svoje územie dobrovoľne ponúkaš agresorovi s USA.

Len text piesne Karla Kryla je trochu iný :

Tak vás tu máme bratři z krve Kainovy,

Poslové noci, která do zad bodá dýku,

Tak vás tu máme bratři, žolďáci Obamovi...

Dnes poznáš mená ľudí, ktorý zapredali tvoju vlasť za vidinu podielu na zlatom teľati. Nevadí ti, že ti vládnu ľudia, ktorí nepatria do vlády, parlamentu a prezidentského kresla SR. Títo ľudia patria pred súd Slovenskej republiky, aj keď SR v súčasnosti tak ako Európa a svet nemá súdnictvo. Títo ľudia majú svoje mená. Sú to : Dzurinda a spol., Fico a spol., podnikateľ Kiska, parlament a vláda SR, bez ohľadu straníckej príslušnosti. Dnes sa ich snažia nahradiť iní. Procházka, Kollár... Mená najnebezpečnejších vojnových štváčov sveta sú : Clinton, Bush, Obama, Albrightová, Hollande, Merkelová... Ako je možné, že títo duševne chorí ľudia vládnu svojim krajinám ? Lebo sa dajú ľahko ovládať, na rozdiel od morálneho, inteligentného človeka.

         Ako je možné, že Európa prijala SR do EÚ, aj napriek neplatnému referendu o vstupe do EÚ. Aj napriek tomu, že SR bola ekonomicky a hospodársky úplne na inej úrovni ako boli členské štáty ? Určila SR vazalské podmienky a naši súkromníci ich prijali. Referendum bolo iba divadlo. Do NATO sme pre istotu ani nevstúpili. Naši súkromníci nás z toho vynechali a vstúpili sami. Nevadí, že tieto ich vstupy do špiny a najväčšieho svetového marazmu nemajú demokratický, ale totalitný základ. Nevadí to ani USA, ani EÚ. Aj napriek reklamám o tom, čo všetko nám EÚ dáva, skutočnosť je taká, že EÚ dáva našim ,,súkromným lokajom,, ale do EÚ dávajú občania viac, ako berú naše politické ,,prostitútky,,. 

         Mnohí svoj odchod zo Slovenska klasifikujú ako odvahu začať odznova žiť v cudzej krajine, bez rodiny, bez známych. V skutočnosti je to zbabelosť a pokrytectvo. Je to útek od problémov v krajine, kde sme sa narodili, za vidinou lepšieho života v krajine, v ktorej jej obyvatelia vytvorili lepšie podmienky pre svoj život, ako sme dokázali vytvoriť my v našej krajine. Človek nemá určené miesto svojho narodenia bezdôvodne. Tam, kde sa narodí, má to miesto chrániť a rozvíjať. Nevytvárame v našej vlasti podmienky pre slušný život našich občanov, ale sme ochotní ponúknuť dostatočné podmienky pre život tým, ktorí naši domovinu nebudovali, ktorí pre ňu nepohli prstom. Ako si ty vážiš veci, ktoré dostaneš zadarmo ? Ako si budú vážiť to, čo dostanú tí, ktorí dostanú zadarmo výhody, ktoré nemá ani pôvodné obyvateľstvo ? Asi tak, ako si to vážia vo Francúzsku, v Nemecku... Skutočným zodpovedným vinníkom za obete vo Francúzsku je Hollande, ktorý bez štipky cti prišiel na pohreb svojich obetí. Toho je schopná iba besná, krvilačná šelma bažiaca po moci. Za obete v Nemecku je zodpovedná Merkelová. Jedna matka obete povedala. Vítala som utečencov, dnes to ľutujem. Potrebujeme na svoje prebudenie obete z našich blízkych aby sme sa zobudili. Trpiaci Srbi, Iračania, Afgánci, Lýbijčania, Sýrčania, ktorý trpia, zomierajú, prichádzajú o tých, ktorých milujú, prichádzajú o svoje domovy preto, že ako satelit USA ich vraždíme pre blaho novodobých bohov, ktorí sú v skutočnosti netvormi. Ale my máme čisté ruky. Máme svoju spokojnosť, pohodlnosť..., takže nám to nevadí, pretože ich bolesť sa nás netýka. Ale sme ochotní pomôcť zberbe, ktorá za vidinou pečených holubov sa valí do Európy. V Sýrii sa nevyvíja situácia tak, ako by mala. Baššár al – Asád asi nie je až taký krvilačný diktátor, keď má podporu drtivej väčšiny obyvateľstva. Rusi vyslovili svoj nesúhlas s podporovaním teroristov USA svojej teroristickej odnože Islamský štát. Ten nesúhlas vyjadrili až príliš jasne – svojim vojenským zásahom v Sýrii. Nastal zmätok. Besný psy obiehajú okolo koristi a rozmýšľajú, ako túto korisť získať. Rusi im zasadili veľmi silnú ranu na to, aby ju nechali bez povšimnutia. A tak v mene demokracie a humanity my – celosvetové USA uvažujeme o nasadení pozemských vojsk v Sýrii. Veď Rusi zabíjajú našich bratov, ktorí tam na náš popud vraždia nevinných. V Európe sa tiež bránia našej americkej invázii pomocou utečencov a tak tam tiež posilníme naše vojská. Bolo by neprijateľnou stratou pre svetových vládcov, aby ktorákoľvek európska krajina nabrala smer budovania demokracie a tým by sa vymanila spod nadvlády totalitnej diktatúry a ich predĺženým chápadlam NATO a EÚ. Nebodaj, aby sa spojili Slovania, Maďari...Sýrčania, Iračania, Kurdi, nie ako kresťania, islamisti, komunisti, budhisti, socialisti, hinduisti, ľavičiari, pravičiari...ale ako ČLOVEK. Padla by svetovláda tých, ktorí sa pasujú za pozemských bohov. Turecko je hrozbou vzniku vojny. Ale ono nie je príčinou, iba dôsledkom jeho štváčov.

         Kto som ja ? Som pravoverný kresťan. Som ten, kto pod vlajkou s krížom plienil, raboval a zotročoval územia neveriacich na všetkých kontinentoch. Bral som im ich vieru a vnucoval svoju, aby sa stali ovládateľní. Dovážal som svoju vieru tým, ku ktorým mal Ježiš Kristus ďaleko. On v skutočnosti nemal k nim ďaleko, lebo boli k nemu oveľa bližšie, ako ja. Som vyspelá civilizácia, ktorá tej zaostalej prináša pokrok vo forme násilia... Ježiš povedal : Neprišiel som volať spravodlivých, ale hriešnikov. Som kresťan bez Božej bázne, ktorému ide o vlastné blaho. V mene Boha  zbíjam a zabíjam. V súčasnosti sa karta trochu otočila. ,,Vyspelú civilizáciu,, nahlodáva s jej súhlasom násilnícka zberba. Najväčším nepriateľom však nie je ona. Najväčším nepriateľom je vnútorný nepriateľ. Sami svojou pohodlnosťou strácame niečo nádherné, akým vlasť, domov pre človeka určite je.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?